مستر سئو ایران | Mr.SEO | مدرس ، مشاور و کارشناس سئو مستر سئو (MR SEO ) نخستین وبلاگ ایرانی است که به آنالیز تخصصی وبلاگ هاو وب سایت های ایرانی می پردازد . مستر سئو همان حسین طالبی مشاور سئو و بازاریابی و مارکتینگ و کارشناس سئو میباشد. Mr.SEO شماره مستقیم مستر سئو : 09112441865 طالبی کرج , گلشهر، پونه شرقی ، پلاک 24 ، برج میلاد ، طبقه 5 ، واحد 12 tag:http://www.mrseo.ir 2019-03-25T00:01:09+01:00 mihanblog.com شرکت دیجیتال مارکتینگ در کرج | آژانس تبلیغاتی در کرج 2018-06-06T12:25:07+01:00 2018-06-06T12:25:07+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/108 سئو من شرکت دیجیتال مارکتینگ | آژانس تبلیغاتی کرج تهران جوجه تیغیهمه چی در جوجه تیغی از سال 87 آغاز شد . اون موقع کسی در مورد سئو و سوشیال مدیا مارکتینگ چیز خاصی نمیدونست و شرکت خاصی هم در ایران در بخش مدیریت ارتباط با مشتریان کار نمی کرد . به فکر این افتادیم که کلیه خدمات این حوزه رو کنار هم بزاریم و هر آنچه که یک کسب و کار برای تجارت و بازاریابی در اینترنت نیاز دارد رو فراهم کنیم و یک سیکل بیزنسی ایجاد کنیم .با تیم 18 نفره ای که توی جوجه تیغی جمع کردیم هم کسب و کارهای کوچیک و هم کسب و کارهای بزرگ شرکت دیجیتال مارکتینگ | آژانس تبلیغاتی کرج تهران جوجه تیغی

شرکت دیجیتال مارکتینگ | آژانس تبلیغاتی کرج تهران جوجه تیغی

همه چی در جوجه تیغی از سال 87 آغاز شد . اون موقع کسی در مورد سئو و سوشیال مدیا مارکتینگ چیز خاصی نمیدونست و شرکت خاصی هم در ایران در بخش مدیریت ارتباط با مشتریان کار نمی کرد . به فکر این افتادیم که کلیه خدمات این حوزه رو کنار هم بزاریم و هر آنچه که یک کسب و کار برای تجارت و بازاریابی در اینترنت نیاز دارد رو فراهم کنیم و یک سیکل بیزنسی ایجاد کنیم .با تیم 18 نفره ای که توی جوجه تیغی جمع کردیم هم کسب و کارهای کوچیک و هم کسب و کارهای بزرگ رو مدیریت و سازماندهی کردیم که از این حیث به خودمون میبالیم :)

 

چرا دیجیتال مارکتینگ جوجه تیغی ؟

متعهد ، به روز و مشتری مدار بودن آژانس تبلیغاتی جوجه تیغی از مهم ترین گنجینه های ما میباشد که هرگز در این شرکت فراموش نخواهد شد.
آژانس تبلیغاتی جوجه تیغی فعالیت حرفه ای خود را از سال 87 آغاز نمود . در آن سالها واژه دیجیتال مارکتینگ و خدمات بازاریابی آنلاین برای افراد شناخته شده نبود ولی آژانس بازاریابی آنلاین جوجه تیغی با مرکزیت کرج و تهران میدانست که با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی و روند صعودی استفاده از موبایل ها میتواند تجارت الکرونیک در ایران را تحت الشعاع قرار دهد و همین امر باعث شد که با پرورش نیروهای متخصص خود در آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ جوجه تیغی دنیای تجارت مشتریان خود را تغییر دهد.
 
پس از تحلیل های بازاری و نیازسنجی مشتریان در عرصه دیجیتال مارکتینگ آژانس بازاریابی دیجیتال جوجه تیغی 6 دپارتمان تخصصی خود را در جهت ارتقا کیفی فروش و بازاریابی آنلاین مشتریان راه اندازی نمود. این 6 دپارتمان که شامل طراحی وب سایت و اپلیکیشن ، چاپ و گرافیک ، سوشیال مدیا مارکتینگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم ارتباط با مشتریان و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و موشن گرافیک میباشد افراد متخصص ، متعهد و با تجربه را جهت خدمت رسانی به مشتریان و کارآفرینی به خدمت خود گرفته است.
 
آژانس تبلیغاتی جوجه تیغی در طی 10 سال سابقه درخشان در عرصه مدیریت و رونق کسب و کارهای آنلاین تواسنته است بیش از 70 کسب و کار کوچک و بزرگ را از حالت رکود به سودهی قابل توجهی در عرصه دیجیتال مارکتینگ برساند. آژانس دیجیتال مارکتینگ جوجه تیغی با تیم حرفه ای خود این افتخار را دارد که در سال 90 به عنوان 1000 فعال برتر کشور و در سال 94 به عنوان دومین مجری برتر جشنواره ملی تبلیغات کشور در ایران شناخته شود که همین امر مسیر پر فروغ پیشرفت را برای ما روشن نموده است.
 

سیستم ارتباط با مشتریان
طراحی سایت و اپلیکیشن
سئو و بهینه سازی سایت SEO
سوشیال مدیا مارکتینگ SMM
ساخت تیزر و فیلم کوتاه
دپارتمان چاپ و گرافیک

 

جهت اطلاعات بیشتر به سایت رسمی جوجه تیغی و دریافت لیست قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ مراجعه نمایید.

]]>
آنالیز مستر سئو وب سایت | سی آر ام بهین تک گستر 2018-04-26T08:36:07+01:00 2018-04-26T08:36:07+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/106 سئو من امروز مستر سئو سایت دمو سی آر ام شرکت بهین تک گستر رو از دید سئو مورد بررسی قرارداده. آمار های مهم برای من از دید سئو مناسب به شرح ذیل است :1- زبان برنامه نویسی وب سایت مناسب در بخش توسعه باشد .سایت بهین تک گستر در بخش مدیریت ارتباط با مشتریان با زبان جوملا نوشته شده است که از نظر مستر چون دولوپر مناسب برای اون در کشور هست میتونه اینده خوبی داشته باشه . و چون نوع خدمات و پرداخت انلاین آن مناسب هست پس نیازی نیست که سیستم های کد نویسی اختصاصی استفاده کنه. پس این سایت در این مرحله امتیاز مستر
 آمار های مهم برای من از دید سئو مناسب به شرح ذیل است :

آنالیز مستر سئو وب سایت | سی آر ام بهین تک گستر

1- زبان برنامه نویسی وب سایت مناسب در بخش توسعه باشد .
سایت بهین تک گستر در بخش مدیریت ارتباط با مشتریان با زبان جوملا نوشته شده است که از نظر مستر چون دولوپر مناسب برای اون در کشور هست میتونه اینده خوبی داشته باشه . و چون نوع خدمات و پرداخت انلاین آن مناسب هست پس نیازی نیست که سیستم های کد نویسی اختصاصی استفاده کنه. پس این سایت در این مرحله امتیاز مستر سئو رو دریافت میکنه.

2 -سایت crm دارای رتبه خوبی در نوع محصولات خودش باشه و بتونه مرغ مگس خوار رو مجاب کنه. سایت رو با ابزارهای مختلف و سایت های دیگه تو این حوزه چک کردم و این سایت با توجه به محصولاتی که داره به راحتی و جلب اعتماد مشتریان میتونه موفق باشه و مشتری های مختلف رو با سرچ و کوئری های مختلف جذب وب سایت خودش کنه و اونا رو تبدیل به مشتری واقعی کنه. این سایت با توجه به عمر کمتر از یکسالش تونسته مشتری های خوبی رو هم با توجه به نمونه کارهای نوشته شده در وبسایتشون جذب کنه . که این سایت در این مرحله هم امتیاز این قسمت رو از مستر سئو دریافت میکنند.

3 - طی چند روز بررسی مستر سئو دارای نوسان کمی در بخش رتبه هاش باشه .
سایت با توجه به معماری متنی که داره تونسته قوانین اولیه سایت رو در بخش اینترنال ها ، انکر تکست ها و دیگر موارد با توجه به الگوریتم های گوگل رعایت کنه و طی بررسی وب سایت این سایت نوسان کمی در بخش کلمات کلیدی هدف داشت . حتی با کلمات کلیدی " سیستم ارتباط با مشتریان ": در صفحه اول دیده میشه که با توجه به عمر کم این دامنه میشهگفت که فوق العاده عمل کرده .

4 - سایت دارای اسم اسکور کمی باشه و از نظر طراحی و تنظیم ui / ux مناسب باشه.
سایت از نظر رفتاری تونسته به راحتی کاربران رو جذب وب سایت کنه و با توجه به استراکچر دیتا وب سایت و دیتا هایلایت های بررسی شده و موارد ساختریا گوگل دارای اسپم اسکور پایین هست که سایت امیتیاز اسپم اسکور مناسب رو هم از مستر دریافت میکنه.

5 - سایت سیستم ارتباط با مشتریان از نظر باید روند الکسای خوبی رو به صورت طبیعی در پیش بگیره و ترجیحا از بک لینک های فیک و اسپم و تراست رنک پایین استفاده نکنه. سایت رو همون طور در که در وب سایت الکسا مورد بررسی قراردادم به صورت نرمال در حال افزایش هست که امتیاز این وب سایت در این قسمت نیز از مستر سئو دریافت میکنه.

6 - سایت در لوکال سئو و سئو محلی فعال باشه تا بتونه مخاطبین محلی رو به سمت خودش جذب کنه.
سایت بهین تک گستر در در این بخش نیز امتیاز مستر سئو رو دریافت میکنه و موفق شده سایت خود را در سئو محلی و حتی برنامه ویز ثبت نماید .

7 - سایت دارای ارورهای سری 500 - سری  400 - و ریدایرکت کمی در بخش 300 باشه .
سایت با برسی با ابزارهای پرمیوم و ارور لینک ها نیز دارای ارور های بروکن لینک و لینک های شکتسه نبوده و امتیاز این قسمت رو نیز از مستر دریافت مینماید.

8 - سایت دارای نسخه موبایل و اپلیکشن مناسب برای کاربران وفادار خود باشه .
متاسفانه سایت درارای اپلیکشن موبایل نیست و مخاطبین خود را در این قسمت از دست میدهد و در کنار آن ولی نسخه موبایل ریسپانسیو وب سایت موجود است و به راحتی در موبایل ها دیده میشود . ولی امتیاز این قسمت رو به صورت 50 درصد دریافت مینماید.

9 - سایت با اسم مجموعه خودش در نتایج برتر گوگل باشه .
سایت بهین تک گستر در این بخش نیز موفق شد امتیاز کامل رو از مستر سئو در یافت نماید.

10 - سایت در شبکه های اجتماعی و رسانه های دیجیتال مارکتینگ فعال باشه .
سایت در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام به خوبی مخاطبین خود را جذب مینماید و به راحتی اینگیجمت های مناسب را دریافت میتنمایدو رفتار مناسب سوشیالی را در این شیکه های اجتماعی و بهخوبی در لینکدین رعایتمینماید که در این قسمت نیز امتیاز کامل را از مستر سئو دریافت مینماید.


سایت بهین تک گستر در نهایت از نظر سئو 95 درصد امتیاز از مستر سئو دریافت کرد. 
]]>
خرید و فروش انواع کانتینر نو در گمرک تهران 2018-01-14T12:56:23+01:00 2018-01-14T12:56:23+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/102 سئو من کانتینر container که مانند اتاقک های فلزی برای نگهداری لوازم و وسایل و حمل و نقل کالا بکار می رود دارای ابعاد استاندارد و مشخصی است که شرکت آرتا بازرگان می تواند این کانتینر ها را در ابعاد ۲۰ فوت (۶ متری) و ۴۰ فوت (۱۲ متری) به مشتریان عزیز ارائه کند. تمام کانتینر ها دست دوم و خارجی هستند که محصول کشورهایی همچون چین، امریکا، ژاپن و سنگاپور و چندین کشور دیگر می باشند. خرید کانتینرهای نو و دست دوم در تهران آرتا بازرگان بزرگترین شرکت خرید و فروش کانتینر در گمرک تهران کانتینر های ایرانی فقط کانتینر container که مانند اتاقک های فلزی برای نگهداری لوازم و وسایل و حمل و نقل کالا بکار می رود دارای ابعاد استاندارد و مشخصی است که شرکت آرتا بازرگان می تواند این کانتینر ها را در ابعاد ۲۰ فوت (۶ متری) و ۴۰ فوت (۱۲ متری) به مشتریان عزیز ارائه کند. تمام کانتینر ها دست دوم و خارجی هستند که محصول کشورهایی همچون چین، امریکا، ژاپن و سنگاپور و چندین کشور دیگر می باشند.

خرید و فروش انواع کانتینر نو در گمرک تهران

خرید کانتینرهای نو و دست دوم در تهران

آرتا بازرگان بزرگترین شرکت خرید و فروش کانتینر در گمرک تهران


کانتینر های ایرانی فقط در اندازه ۲۰ فوتی تولید شده که استاندارد های لازم برای استفاده در کشتیرانی و حمل و نقل دریایی را ندارند.و قیمت بالایی دارند.
جنس بدنه کانتینر ها از ورق های آهن بوده و از ضدزنگ و رنگ برای عایق کاری آن ها استفاده می شود. کف کانتینر ها تخته های روغن اندود قرار می گیرد.

از کانتینر برای موارد گوناگونی از جمله :
• نگهداری لوازم و وسایل و کالا ها در برابر بارندگی و حوادث طبیعی
• انتقال راحت کالا و بارگیری آسان
• استفاده بهتر از فضا

استفاده می شود. البته استاندارد ابعادی ۴۵ فوت نیز برای کانتینر ها وجود دارد که در کشور ما تولید و یا استفاده نمی شود و کاربرد کمتری دارد. در حالت کلی کانتینر ها با ابعاد مختلف برای کاربرد های مختلف استفاده می شوند. در حالتیکه از کانتینر برای اسکان دادن افراد استفاده می شود باید از عایق کاری کاملتر و بهتری برخوردار باشد. در این وضعیت منفذهای احتمالی کانتینر توسط جوشکار برطرف شده و قید بندی می شود و بعد از عایق کاری و ایجاد دیواره های mdf یا pvc در داخل آن کف پوش نصب شده و بعد از آب بندی قابل سکونت خواهد بود.

کانتینر 20 فوت (کانتینر 6 متری)

کانتینر 40 فوت (کانتینر 12 متری)

فروش کانتینر در گمرک تهران با پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت

آرتا بازرگان بورس خرید و فروش انواع کانتینرهای دست دوم در کشور با شعب مختلف در شهرستان های تهران ، اصفهان ، یزد و…. اقدام به خرید انواع کانتینر های دست دو و کارکرده 20 فوت و 40 فوت کرده است.

خرید انواع کانتینر کارکرده در گمرک تهران سالم و تمیز و آب بندی شده به صورت نقدی و چکی در سراسر کشور | خرید کانتینر دست دوم شناسنامه دار با برگه ترخیص (برگه سبز)

خرید انواع کانتینرهای 6 و 12 متری اپن تاپ ، های کیوب ، یخچالی ، بغل بازشو  ، فلت رک دست دو و مستعمل مدل های قبل 2000 و سال های 2001 تا 2010 .

از هر کجای ایران که هستید با ما در تماس باشید تا کانتینر خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرید :
فروش انواع کانتینر های 6 و 12 متری معمولی و ارتفاع بلند و بدون سقف(چادری / اپن تاپ) در تمامی شهر های ایران

مطمئن باشید فروشندگانی که کانتینرهایی ارزان تر از قیمت های بازار به شما پیشنهاد می دهند ،کانتینرهای آنها در حد کانتینرهای استاندارد نیستند و ممکن است از نظر سلامت،آب بندی بودن،ظاهر ،سالم بودن دربها وکف مشکل داشته باشند یا اینکه در این کانتینرها مواد شیمیایی مضر یا سمی حمل شده باشد و یا قصد کشاندن شما در پای معامله و سپس تغییر موضع نسبت به قیمت یا کیفیت داشته باشند.( ما به شما تضمین می دهیم)

 

درچه شهرهایی آماده خرید و فروش کانتنر دست دوم و نو خواهیم بود ؟

آرتا بازرگان آماده است تا در کلیه شهرهای دیگر زیر اقدام به خرید و فروش کانتینر دست دوم و نو خود نماید:

خرید و فروش کانتینر دست دوم در تهران :


فروش كانتینر های دست دوم در گمرک تهران سالم و تمیز با قیمت بسیار مناسب دارای مدارک برگ ترخیص:

شرکت آرتا بازرگان بزرگترین خریدار و فروشنده عمده انواع کانتینر در ایران

شرکت ارتا بازرگان با بیش از 20 سال سابقه خرید و فروش کانتینر مفتخر به ارائه انواع کانکس و همکاری با طیف بسیار وسیعی از مشتریان اعم شخصی و سازمانی بوده است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کانکس ، خرید کانکس و یا فروش کانکس و نیز کانکس دست دوم با همکاران ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند.


کانتینر در اصل یک جعبه فلزی است که دارای ابعادی متناسب با استاندارهای جهانی است. ابعاد استانداری که در دنیا برای آن تعریف شده است عبارت است از ۲۰ فوت و ۴۰ فوت.

کانتینرها برای حمل و نقل بار تولید و استفاده می شوند. این محصولات دارای بدنه فلزی می باشند که کف آنها با استفاده از چوب ساخته می شود. چوب های استفاده شده در کف آن را پالت می نامند که در حقیقت چوب روغن اندود است.

برای جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی در مقابل رطوبت هوا بدنه خارجی آن را با ضد زنگ عایق کاری می کنند. کانتینرها در تمام روش های حمل و نقل هوایی ، زمینی و دریایی استفاده می شوند. در حقیقت کانتینر اتاقک های فلزی هستند که همچنین برای نگهداری لوازم و وسایل  کالا بکار می رود.

جهت استعلام قیمت وهزینه خرید و فروش کانتینر دست دوم و نو آرتا بازرگان در مرکزیت گمرک تهران با ما تماس حاصل نمایید.

خرید و فروش کانتینر دست دوم در گمرک تهران

خرید و فروش کانتینر دست دوم در گمرک تهران

خرید و فروش کانتینر نو در گمرک تهران

خرید و فروش کانتینر در گمرک تهران

خرید و فروش کانتینر در تهران

خرید و فروش کانتینر در گمرک

]]>
خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت 2017-12-30T14:43:41+01:00 2017-12-30T14:43:41+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/101 سئو من الیاد گشت به عنوان یکی از قوی ترین سایت های فروش بلیط هواپیما رفت و برگشت در ایران آماده است تا اقدام به فروش کلیه بلیط های هواپیما رفت و برگشت با قیمتی مناسب نماید.خرید بلیط هواپیما رفت و برگشتخرید بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشتسامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت، یکی از کامل ترین سامانه های خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت در کشور است که با تجمیع بلیط های موجود در مسیرهای پرتردد دست شما را در انتخابی ایده آل و مقرون به صرفه باز می‌گذارد. از طریق این سامانه می‌توانید بلیط چ الیاد گشت به عنوان یکی از قوی ترین سایت های فروش بلیط هواپیما رفت و برگشت در ایران آماده است تا اقدام به فروش کلیه بلیط های هواپیما رفت و برگشت با قیمتی مناسب نماید.

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت

سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت، یکی از کامل ترین سامانه های خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت در کشور است که با تجمیع بلیط های موجود در مسیرهای پرتردد دست شما را در انتخابی ایده آل و مقرون به صرفه باز می‌گذارد. از طریق این سامانه می‌توانید بلیط چارتر یا بلیط سیستمی هواپیما را در زمان و مسیر مورد نظر خود به سادگی در میان انواع پروازهای موجود جستجو نموده و آن را با قیمتی ارزان و مناسب تهیه نمایید.
سامانه خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت، با فروش بلیط هواپیما رفت و برگشت در پروازهای داخلی نظیر تهران، مشهد، کیش، اهواز، شیراز و… و همچنین پروازهای خارجی نظیر نجف، استانبول، دبی، تفلیس و… سعی نموده است تا بسیاری از نیازهای شما به دریافت بلیط در انواع مسیرها را مرتفع نماید. همچنین این سامانه می‌کوشد از طریق همکاری با ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی برتر کشور، هر روز بیشتر در جهت کسب رضایت و رفع نیاز مشتریان خود قدم بردارد.
برای خرید هر نوع بلیط هواپیما رفت و برگشت، اعم از بلیط سیستمی یا بلیط چارتر در دو کلاس پروازی بیزینس و اکونومی، تنها نیازمند به انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود در صفحه اصلی سامانه خواهید بود. همچنین از آنجا که پرنمودن فیلد «تعداد مسافران» در صفحه نخست، شما را در سریعتر پیدا کردن پروازهای دارای ظرفیت کمک خواهد نمود؛ می توانید برای سرعت بخشیدن به روند خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت خود، تعداد مسافران را نیز در صفحه اصلی سامانه درج نمائید. برای اطلاع از نحوه صحیح خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت و تکمیل اطلاعات خود می توانید به بخش «راهنمای خرید» در صفحه نخست الیاد گشت مراجعه نمائید
در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت، قابلیت کنسل و استرداد مبلغ به صورت آنی و با کسر جریمه مرتبط با شرکت های هواپیمایی در بلیط های سیستمی و طبق قوانین چارتر کننده در بلیط های چارتری وجود دارد تا کاربران این سیستم قادر به طی تمامی مراحل خرید یا استرداد در یک سامانه باشند. لازم به توضیح است عملیات کنسلی و استرداد مبلغ بلیط هواپیما رفت و برگشت با توجه به دستورالعمل ها و قوانین مصوب سازمان هواپیمایی کشوری صورت می گیرد و کاربران الیاد گشت می توانند برای آگاهی از متن کامل این دستورات به بخش « قوانین و مقررات» در صفحه اصلی سامانه مراجعه نمایند. در این بخش همچنین امکان دستیابی به شرایط و ضوابط رزرو و خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت در دو نوع بلیط سیستمی و بلیط چارتر برای خریداران گرامی نیز مهیا شده است.
نکته قابل توجه دیگر در سامانه خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت آن است که در این سامانه علاوه بر ارائه بلیط هواپیما رفت و برگشت در مسیرهای داخل کشور، بلیط پروازهای خارج از کشور به صورت یک طرفه و دو طرفه از طریق ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی داخلی نیز فراهم شده است. همچنین الیاد گشت این مژده را می دهد که بزودی دریافت بلیط هواپیما رفت و برگشت پروازهای خارج از کشور از طریق همکاری با ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی خارجی و همچنین دریافت بلیط قطار از طریق همکاری با کارگزاران مسیرهای ریلی نیز در این سامانه مهیا خواهد شد.
کاربران سامانه خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت، می توانند بدون نیاز به ثبت نام و عضویت در سایت، بلیط هواپیما رفت و برگشت مورد نظر خود را رزرو و خریداری نمایند، از این رو رزرو و خرید هر نوع بلیط هواپیما رفت و برگشت از سایت الیاد گشت، بدون پیشنیاز و محدودیت امکان پذیر است. همچنین خریدارانی که اقدام به عضویت در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت نمایند، از یک پنل اختصاصی و ویژه برخوردار خواهند شد که در آن قادر به مشاهده و پیگیری بلیط های خریداری شده و همچنین شارژ اعتبار پنل کاربری خود برای خریدهای آتی می باشند. برای بهره مندی از امکانات ویژه پنل اختصاصی و تجربه خریدهای سریع و ساده تر، تنها کافیست در سایت الیاد گشت، «ثبت نام» نمائید.
در پایان قابل ذکر است که سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت، با در اختیار داشتن تیمی مجرب از کارشناسان فروش، به صورت تمام وقت پاسخگوی مشتریان خود برای هرگونه سوال یا مشکل احتمالی طی استفاده از این سامانه است تا آنها را برای خریدی آسان و لذت بخش همراهی نماید. خرید غیر‌حضوری، امکان مقایسه و خرید ارزانترین بلیط ها در مسیرهای پرتردد، پشتیبانی تمام وقت در هفت روز هفته و ده‌ها مزایای دیگر از قابلیت های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت است که لذت مسافرت را دوچندان می‌نماید؛ فرصت را از دست ندهید!

قیمت خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت

شما می توانید با خرید اینترنتی بلیط هواپیما از مزایا زیر بهره مند شوید:
خرید بلیط داخلی به اقصی نقاط کشور از جمله بلیط مشهد، کیش، اصفهان، اهواز و …
خرید بلیط خارجی به سراسر جهان از جمله بلیط استانبول،آنتالیا ،آنکارا ، دبی، بانکوک، پکن، ونکوور و …
ارائه بلیط پرواز داخلی و تیکت (ticket) خارجی بر اساس بهترین قیمت و همچنین فراهم آوردن امکان خرید بلیط ارزان قیمت
امکان خرید با تنوع بیش از 900 ایرلاین از جمله هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی معراج، هواپیمایی تابان، ترکیش ایرلاین، اطلس جت، الامارات، هواپیمایی الاتحاد، هواپیمایی قطر ایرویز، ایرفرانس، هواپیمایی کی ال ام
امکان خرید خدمات به همراه بلیط شامل ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت رامسر

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت شیراز

خرید بلیط هواپیما رفت وبرگشت کرمانشاه

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت تبریز

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت اصفهان

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت اردبیل

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت رشت

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت کیش

قیمت خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت

قیمت خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت الیاد گشت


]]>
آموزش تعمیرات لپ تاپ | آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ در تهران 2017-11-17T19:57:41+01:00 2017-11-17T19:57:41+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/100 سئو من آموزش تعمیرات لپ تاپ را در آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ در تهران انستیتو ایزایران تجربه نماید.انستیتو ایزایران به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزشی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در ایران قادر است تا با پرورش نیروی های متخصص در بخش لپ تاپ و کامپیوتر به کارآفرینی این افراد کمک نماید.جهت اطلاع از امکانات و هزینه دوره ها میتوانید مطلب زیر را تا انتها مطالعه نمایید. دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک | تعمیر Laptopویژگی آموزشگاه تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ را در آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ در تهران انستیتو ایزایران تجربه نماید.

انستیتو ایزایران به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزشی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در ایران قادر است تا با پرورش نیروی های متخصص در بخش لپ تاپ و کامپیوتر به کارآفرینی این افراد کمک نماید.جهت اطلاع از امکانات و هزینه دوره ها میتوانید مطلب زیر را تا انتها مطالعه نمایید.

 آموزش تعمیرات لپ تاپ ایزایران

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک | تعمیر Laptop

ویژگی آموزشگاه تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر انستیتوایزایران چیست ؟

آموزشگاه تخصصی انتستیتوایزایران امکانات ویژه ای را برای دانشجویان تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در نظر میگیرد که برخی از این ویژگی ها میپردازیم:


انستیتو ایزایران تنها دپارتمان تخصص آموزش سخت افزار ، شبکه ، تعمیرات ، و آی تی در کشور ایران است که دارای 5 گواهینامه رسمی بین المللی است .


در انتهای دوره آموزش تخصصی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر به دانشجویان گواهینامه معتبر در سطح فوق تخصصی اعطا میگردد.

به کلیه دانشجویان لپ تاپ و کامپیوتر کارت طلایی پشتیبانی پنج ساله انجمن تخصصی پشتیبانی فنی انفورماتیک کشور اعطا میگردد. ( این کارت طلایی در انستیتو ایزایران قابلیت تمدید )

اهدا پکیچ کمک آموزشی بصورت رایگان به دانش آموختگان


به کلیه دانشجویان لپ تاپ و کامپیوتر به صورت رایگان پکیج های کمک آموزشی داده خواهد شد.

دوره آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و نوت بوک انستیتو ایزایرانافرادی که در شهرستان هستند و قسط دارند که در انستیتو ایزایران در تهران دوره تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر خود را سپری نمایند با امکانات مناسب و هزینه بسیار کم و با هماهنگی انستیتو ایزایران خوابگاه معرفی میگردد این آپشن به دانشجویان شهرستان اعطا میگردد

جهت اطلاع دقیق از امکانات و ویژگی های دوره لپ تاپ و کامپیوتر بر روی ویژگی آموزشگاه تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر کلیک نمایید.

 

چه سرفصل هایی در دوه آموزش تعمیر تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر آموزش داده میشود ؟

سرفصل های آموزشی ممکن است که در آموزشگاه های مختلف لپ تاپ و کامپیوتر در کشور متفاوت باشد ولی انستیتو ایزایران با توجه به تجربه آموزشی خود که در خاورمیانه به آن مینازد و با توجه به نیازهایی که هر دانشجو جهت تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر سرفصلی را تنظیم و تدوین نموده است که به کلیه ایرادات سخت افزاری لپ تاپ و کامپیوتر میپردازد در لیست زیر به بخش از موضوعات و سرفصل های آموزشی دوره تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر خواهیم پرداخت .

 

جهت اطلاع دقیق از سرفصل های آموزشی بر روی سرفصل آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر کلیک نمایید.

 

آموزش تعمیرات لپ تاپ

 

آیا انستیتو ایزایران برای شهرستانی ها هم در بخش آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر برنامه ای دارد؟

 با توجه به این مرکز آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر انستیتو ایزایران در تهران میباشد ولی با توجه به پراکندگی دانشجویان در دیگر شهرها امکان آموزش برای شهرستانی ها در تهران برای آنها فراهم شده است :

آموزش تخصصی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در تهران

امکان آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در کرج ( برای کرجی ها در تهران )

امکان آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در قزوین ( برای قزوینی ها در تهران )

امکان آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در شیراز ( برای شیرازی ها در تهران ) - آموزشگاه دوره تعمیرات لپ تاپ در شیراز

امکان آموزش تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر در اصفهان ( برای اصفهانی ها در تهران )

امکان آموزش تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر در مشهد ( برای مشهدی ها در تهران )

امکان آموزش تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر در تبریز ( برای تبریزی ها در تهران )

امکان آموزش تعمیر نوت بوک و کامپیوتر در اهواز ( برای اهوازی ها در تهران )

امکان آموزش تعمیر نوت بوک و کامپیوتر در رشت ( برای گیلانی ها در تهران )

امکان آموزش تعمیر نوت بوک و کامپیوتر در لرستان ( برای لرستانی ها در تهران )

امکان آموزش تعمیر نوت بوک و کامپیوتر در کیش ( برای ساکنین کیش در تهران )

 

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

 

در این دوره آموزش تعمیر تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر چه برند هایی را میتوانید تعمیر نمایید ؟

 در این دوره تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر شما قادر خواهید کلیه برند های لپ تاپ و کامپیوتر موجود در کشور ایران را تعمیر نمایید که در بعد از سپری کردن دوره تعمیراتی انستیتو ایزایران به این توانایی دست خواهید یافت :


آموزش تعمیرات لپ تاپ و مادربرد اچ پی HP

آموزش تعمیرات لپ تاپ و مادربرد اپل APPLE

آموزش تعمیرات لپ تاپ و مادربرد سامسونگ SAMSUNG

آموزش تعمیرات لپ تاپ و مادربرد دل DELL - آموزش تعمیرات لپ تاپ دل

آموزش تعمیرات لپ تاپ و مادربرد ایسوز ASUS

آموزش تعمیرات لپ تاپ و مادربرد لنوو LENOVO

آموزش تعمیرات لپ تاپ و مادربرد گیگابایت GIGABYTE

آموزش تعمیرات لپ تاپ و مادربرد ایسر ACER

آموزش تعمیرات لپ تاپ و مادربرد سونی وایو SONY VAIO

آموزش تعمیرات لپ تاپ و مادربرد توشیبا TOSHIBA

آموزش تعمیرات لپ تاپ و مادربرد فوجیتسو fujitsu

قیمت و هزینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر انستیتو ایزایران چقدر است ؟

 با توجه به این که هزینه های دوره های تخصصی انستیتو ایزایران به صورت فصلی و یا در مناسب های ویژه تغییر مینماید میتوانید به بخش تماس با ما انستیتو ایزایران مراجعه نمایید و با تماس با مجموعه انستیتو ایزایران از قیمت دوره تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوترمطلع گردید.

 قیمت آموزش تعمیر لپ تاپ | قیمت دوره آموزش تعمیر لپ تاپ

چگونه متوانیم در دوره تعمیرات تخصصی Laptop ثبت نام نماییم ؟

با تماس با مرکز آموزش تخصصی انستیتو ایزایران میتوانید در دوره ویژه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در تهران ثبت نام نمایید.

آموزش تعمیرات لپ تاپ 
سرفصل دوره تعمیر لپ تاپ - سرفصل دوره تعمیرات لپ تاپ - سرفصل دوره آموزش لپ تاپ

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در تهران

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

دوره تخصصی تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر

دیگر دوره های ویژه انستیتو ایزایران :

آموزش تعمیرات لپ تاپ

آموزش تعمیرات موبایل

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در تهران

]]>
خدمات بهینه سازی سایت در کرج با تیم سئو مسترز | سئو در کرج 2017-09-15T08:50:10+01:00 2017-09-15T08:50:10+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/99 سئو من سئو در کرج | خدمات بهینه سای وب سایت در کرج سئو مسترزتیم سئو مسترز را معمولا کمتر کسی در عرصه سئو نمیشناسد این تیم با مرکزیت در استان البرز با تیم 15 نفره متخصص خود در عرصه بهینه سازی وب سایت در کرج و همچنین به روز بودن از نظر تکنیکی و تاکتیکی آماده است تا با استراتژی خود بیزینس های بومی در کرج را برای رقابت در عرصه های رقابتی تهران و حتی برون مرزی آماده سازی نماید .تیم سئو مسترز در کرج از سال 83 فعالیت تحیقاتی و تخصصی خود را در ام بهینه سازی وب سایت در کرج اغاز نمود و اکنون این تیم را میتوا سئو در کرج | خدمات بهینه سای وب سایت در کرج سئو مسترزتیم سئو مسترز را معمولا کمتر کسی در عرصه سئو نمیشناسد این تیم با مرکزیت در استان البرز با تیم 15 نفره متخصص خود در عرصه بهینه سازی وب سایت در کرج و همچنین به روز بودن از نظر تکنیکی و تاکتیکی آماده است تا با استراتژی خود بیزینس های بومی در کرج را برای رقابت در عرصه های رقابتی تهران و حتی برون مرزی آماده سازی نماید .
سئو در کرج | سئو مسترز در کرج | مستر سئو در کرج

تیم سئو مسترز در کرج از سال 83 فعالیت تحیقاتی و تخصصی خود را در ام بهینه سازی وب سایت در کرج اغاز نمود و اکنون این تیم را میتوان جزو 5 تیم سئو برتر کشور نام برد.

سئو مسترز با موسس خود حسین طالبی حقه اکنون به جایی در عرصه سئو و بهینه سازی رسیده اند که علاوه بر کمک به تجارت و صادرات بیزینس در عرصه سئو و دیجیتال مارکتینگ در کرج و دیگر شهرستان ها کسب و کارهای خارج از این مرز و بوم را برای واردات محصولات و فروش محصولات خود به ایران یاری مینماید که سئو مسترز سابقه این بومی سازی محصولات بین المللی را در کارنامه خود دارد.

جهت اطلاع دقیق تر از خدمات سئو در کرج تیم سئو مسترز به سایت رسمی ما به آدرس اینترنتی www.seomasers.ir مراجعه نمایید.

سئو در کرج - بهینه سازی وب سایت در کرج - سئو مسترز در کرج - خدمات سئو در کرج - خدمات بهینه سازی وب سایت در کرج - قیمت سئو در کرج - تیم سئو در کرج - شرکت سئو در کرج

]]>
آموزش تعمیرات لپ تاپ | دوره آموزش تعمیر لپ تاپ در تهران 2017-09-01T09:23:16+01:00 2017-09-01T09:23:16+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/98 سئو من آموزش تعمیرات لپ تاپ | دوره آموزش تعمیر لپ تاپ در تهرانآموزش تعمیرات لپ تاپ | دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در تهرانwww.ir-repair.comانستیتو ایزایران به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزشی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در ایران قادر است تا با پرورش نیروی های متخصص در بخش لپ تاپ و کامپیوتر به کارآفرینی این افراد کمک نماید.جهت اطلاع از امکانات و هزینه دوره ها میتوانید مطلب زیر را تا انتها مطالعه نمایید.   ویژگی آموزشگاه تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر انستیتوایزایران چیست ؟ آموزشگاه تخصصی انت آموزش تعمیرات لپ تاپ | دوره آموزش تعمیر لپ تاپ در تهران

آموزش تعمیرات لپ تاپ

آموزش تعمیرات لپ تاپ | دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در تهران

www.ir-repair.com

انستیتو ایزایران به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزشی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در ایران قادر است تا با پرورش نیروی های متخصص در بخش لپ تاپ و کامپیوتر به کارآفرینی این افراد کمک نماید.جهت اطلاع از امکانات و هزینه دوره ها میتوانید مطلب زیر را تا انتها مطالعه نمایید.

 

ویژگی آموزشگاه تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر انستیتوایزایران چیست ؟

آموزشگاه تخصصی انتستیتوایزایران امکانات ویژه ای را برای دانشجویان تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در نظر میگیرد که برخی از این ویژگی ها میپردازیم:


انستیتو ایزایران تنها دپارتمان تخصص آموزش سخت افزار ، شبکه ، تعمیرات ، و آی تی در کشور ایران است که دارای 5 گواهینامه رسمی بین المللی است .


در انتهای دوره آموزش تخصصی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر به دانشجویان گواهینامه معتبر در سطح فوق تخصصی اعطا میگردد.

به کلیه دانشجویان لپ تاپ و کامپیوتر کارت طلایی پشتیبانی پنج ساله انجمن تخصصی پشتیبانی فنی انفورماتیک کشور اعطا میگردد. ( این کارت طلایی در انستیتو ایزایران قابلیت تمدید )

اهدا پکیچ کمک آموزشی بصورت رایگان به دانش آموختگان


به کلیه دانشجویان لپ تاپ و کامپیوتر به صورت رایگان پکیج های کمک آموزشی داده خواهد شد.


افرادی که در شهرستان هستند و قسط دارند که در انستیتو ایزایران در تهران دوره تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر خود را سپری نمایند با امکانات مناسب و هزینه بسیار کم و با هماهنگی انستیتو ایزایران خوابگاه معرفی میگردد این آپشن به دانشجویان شهرستان اعطا میگردد

جهت اطلاع دقیق از امکانات و ویژگی های دوره لپ تاپ و کامپیوتر بر روی ویژگی آموزشگاه تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر کلیک نمایید.

 

چه سرفصل هایی در دوه آموزش تعمیر تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر آموزش داده میشود ؟

سرفصل های آموزشی ممکن است که در آموزشگاه های مختلف لپ تاپ و کامپیوتر در کشور متفاوت باشد ولی انستیتو ایزایران با توجه به تجربه آموزشی خود که در خاورمیانه به آن مینازد و با توجه به نیازهایی که هر دانشجو جهت تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر سرفصلی را تنظیم و تدوین نموده است که به کلیه ایرادات سخت افزاری لپ تاپ و کامپیوتر میپردازد در لیست زیر به بخش از موضوعات و سرفصل های آموزشی دوره تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر خواهیم پرداخت .

 

جهت اطلاع دقیق از سرفصل های آموزشی بر روی سرفصل آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر کلیک نمایید.

قیمت و هزینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر انستیتو ایزایران چقدر است ؟

 با توجه به این که هزینه های دوره های تخصصی انستیتو ایزایران به صورت فصلی و یا در مناسب های ویژه تغییر مینماید میتوانید به بخش تماس با ما انستیتو ایزایران مراجعه نمایید و با تماس با مجموعه انستیتو ایزایران از قیمت دوره تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر مطلع گردید.

 

چگونه متوانیم در دوره تعمیرات تخصصی Laptop ثبت نام نماییم ؟

با تماس با مرکز آموزش تخصصی انستیتو ایزایران میتوانید در دوره ویژه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در تهران ثبت نام نمایید.

آموزش تعمیرات لپ تاپ را در آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ در تهران انستیتو ایزایران تجربه نماید.

آموزش تعمیرات لپ تاپ

سرفصل دوره تعمیر لپ تاپ - سرفصل دوره تعمیرات لپ تاپ - سرفصل دوره آموزش لپ تاپ

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در تهران

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

دوره تخصصی تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر

آموزش تعمیرات لپ تاپ - آموزش تعمیرات لپ تاپ در تهران - قیمت دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ - قیمت آموزش تعمیرات لپ تاپ

]]>
فروش و قیمت ساخت انواع سنگ های کورین ال جی 2017-08-03T11:03:04+01:00 2017-08-03T11:03:04+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/97 سئو من فروش و قیمت ساخت انواع سنگ های کورین ال جی در تهرانسنگ کوارتز کابیت | کورین ال جیکورین ال جی داری طیف رنگی زیادی میباشد که امروزه طرفداران متعددی را به خود جلب کرده است. کورین ال جی با برند HI-MACS وارد بازار شده و دارای جندین طرح گرانیتی و سنگ میباشد.از صفحات کورین ای جی در مکان های عمومی،اداری،تجاری،بیمارستان ها،آَشپزخانه،روشویی و حمام استفاده میگردد– یکپارچگی وفاقد درز بودن در تمامی محلهای اتصال همراه با رنگهای متفاوت– مقاومت در برابر ضربه و حرارت بالا– ضد آب ، ضد لک ، ضد زنگ ، ضد فروش و قیمت ساخت انواع سنگ های کورین ال جی در تهران

کورین ال جی | فروش کورین ال جی | قیمت کورین ال جی

سنگ کوارتز کابیت | کورین ال جی

کورین ال جی داری طیف رنگی زیادی میباشد که امروزه طرفداران متعددی را به خود جلب کرده است.
 
کورین ال جی با برند HI-MACS وارد بازار شده و دارای جندین طرح گرانیتی و سنگ میباشد.
از صفحات کورین ای جی در مکان های عمومی،اداری،تجاری،بیمارستان ها،آَشپزخانه،روشویی و حمام استفاده میگردد

– یکپارچگی وفاقد درز بودن در تمامی محلهای اتصال همراه با رنگهای متفاوت
– مقاومت در برابر ضربه و حرارت بالا
– ضد آب ، ضد لک ، ضد زنگ ، ضد جرم و آنتی باکتریال
– قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی
– مقاوم در برابر اسیدهای آزمایشگاهی
– قابلیت طراحی زیبا و فرم پذیزی
– قابلیت انعطاف پذیری نظیر بریده شدن ، خم دادن ، سوراخ کاری و …
کورین خاصیت دیگری بنام انعطاف پذیری دارد که در آشپزخانه و دکوراسیون ، لبه های تیز و گوشه دار را حذف و به جای آن حس نرم و لطیف بودن را القا می کند .
هرکدام از رنگها و طرحهای صفحات کورین دارای خواص متفاوتی از لحاظ بصری می باشند که در ناخودآگاه ذهن نهفته می باشند و با هر کدام از این خواص کورین ، حالات و روحیات متفاوت و نوستالوژی گرایی را تجربه خواهیم کرد .
صفحـــات کورین دارای مشخصــــات فنی مانند حرارت پذیری کورین ، انعطاف پذیری کورین ، مقاومت در برابرباکتریها خش پذیری و … می باشد کـه طبـق آزمایشات خاصی مشخص میشود.

کاربرد سنگ های کورین در چیست؟

– طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه های مدرن و میزهای غذا خوری
– میزها و کانترهای رستورانها، فودکرت ها و فست فودها
– تجهیزات بهداشتی و درمانی نظیر تجهیزات اتاق های عمل ، تجهیزات دندانپزشکی و ….
– نمای ساختمانی
– تجهیزات آزمایشگاهی
– تجهیزات استخرها و فضاهای ورزشی
– تجهیزات آرایشگاه ها
– کانترهای اداری نظیر پیش خوان بانک ها
– سرویس های بهداشتی حمام و دستشویی و روشویی
– پیشخوان های فروشگاهی و دیوارهای فروشگاهی و … می باشد .

– اگر از اصل نبودن محصولات مطمئن نشدید ، پیشنهاد می گردد از شرکت های تولیدکننده داخلی برای مصارف خود استفاده نمائید ، تا علاوه بر اینکه قدم بزرگی است در جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران برداشته اید، با خرید از یک مجموعه تولیدی بزرگ و معتبر ایرانی لذت خواهید برد و شرکت تولیدکننده محصول خود را همیشه در کنار خود خواهید داشت. برای مشاهده شرکت های داخلی تولیدکننده به صفحه اصلی سایت مراجعه نمائید.

لینک های مرتبط
مستر سئو
کورین ال جی
]]>
سنگ کوارتز کابینت با مجموعه بلوط گروپ 2017-07-20T07:29:51+01:00 2017-07-20T07:29:51+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/95 سئو من سنگ کوارتز کابینت با مجموعه بلوط گروپهمانطور که خانم های خانه دار در انتخاب چیدمان آشپزخانه خود بسیار دقیق و تیز و حساس هستند استفاده از بهترین متریال های مناسب برای کابینت نیز میتواند دید همگان را به خود جلب نماید. جدای از انتخاب صحیح جنس، رنگ و اندازه کابینت، انتخاب کانتر (صفحه روی کابینت) نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب کانتر کابینت‌ها به‌خصوص کابینت‌های زمینی یکی از مهم‌ترین گزینش‌ها بوده و نیازمند شناخت کافی از جنس، کیفیت و قیمت این عناصر است.سنگ های کابینت انواع مختلفی هست سنگ کوارتز کابینت با مجموعه بلوط گروپ
سنگ کوارتز کابینت | کورین ال جی
همانطور که خانم های خانه دار در انتخاب چیدمان آشپزخانه خود بسیار دقیق و تیز و حساس هستند استفاده از بهترین متریال های مناسب برای کابینت نیز میتواند دید همگان را به خود جلب نماید. جدای از انتخاب صحیح جنس، رنگ و اندازه کابینت، انتخاب کانتر (صفحه روی کابینت) نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب کانتر کابینت‌ها به‌خصوص کابینت‌های زمینی یکی از مهم‌ترین گزینش‌ها بوده و نیازمند شناخت کافی از جنس، کیفیت و قیمت این عناصر است.

سنگ های کابینت انواع مختلفی هستند برخی از این سنگ ها کورین هستند و برخی دیگر کواترز هستند  اطلاع از اینکه سنگ کوارتز و کورین چه تفاوتی هایی با هم دارند نیز میتواند در انتخاب مناسب سنگ کابینت ما را یاری نماید :

1. سنگ های کورین قابل درز هست یعنی اینکه محل اتصال در سنگ های کورین قابل مشاهده نیست ولی در سنگ های کوارتز محل اتصال تا حدودی مشخص و قابل مشاهده میباشد.
2. سنگ های Quartz صددرصدبه طور کامل ضدخش هستند ولی سنگ های کورین این طورنیستند.
3. سنگ های کورین قابل ترمیم هستندو قابل پولیش کاری مجدد و ابزار زنی رادارند در مقابل سنگ های مهندسی کوارتز درصورت شکستن قابل ترمیم نیستند و مجددا باید تعویض صورت گیرد ولی امکان ابزار زنی برروی لبه های صفحات مهندسی کوارتز میسر و فراهم است.

کوارتز چیست
کوارتز
کوارتز یا دُرّ کوهی سنگی است بسیار سخت که سختی آن نه دهم و سختی الماس که سخت‌ترین سنگها است یک می‌باشد. کوارتز به رنگ و اسامی مختلف دیده شده‌است که یکی از انواع آن عقیق است که کوارتز به رنگهای کهربائی- زرد- سفید- جگری- جگری مایل به سیاه و سبز دیده شده‌است.
کوارتز بعد از فلدسپات، دومین ماده کانی فراوان پوسته زمین است. کوارتز از شبکه پیوسته SiO۴ تشکیل شده، بگونه‌ای که هر اتم اکسیژن بین دو چهار وجهی قرار گرفته است. بنابر این فرمول عمومی کوارتز SiO۲ می‌باشد. بلورهای کوارتز در شکلهای مختلف یافت می‌شوند و برخی از آنها بعنوان جواهر استفاده می‌شوند.
از انواع دیگر کوآرتز میتوان کوآرتز صورتی ، اوپال و عقیق را نام برد .
ساختمان بلوری کوارتز :
کوارتز به دستگاه بلوری تریگونال تعلق دارد.

قیمت سنگ کوارتز کابینت چقدر است ؟
قیمت سنگ کوارتز کابینت بر اساس فاکتورهای مختلف متفاوت است.
قیمت سنگ کوارتز کابینت بر اساس کارخانه تولیدی سنگ کوارتز،طرح سنگ کوارتز و ضخامت سنگ کوارتز متفاوت میباشد.
بر این اساس هر چه طرح سنگ کوارتز بیشتر به سنگ طبیعی نزدیک تر باشد قیمت سنگ کوارتز کابینت بالاتر خواهد رفت
هر چه ضخامت صفحه کوارتز نیز بیشتر باشد قیمت سنگ کوارتز کابینت بالاتر میرود.
به طور معمول اکثر صفحات کوارتز دارای ضخامت 12 میل و بعضی ار کد ها 2 سانت میباشد.
ابعاد صفحات کوارتز نیز اکثرا 300*140 سانتی متر و بعضی از کدها 320*168 موجود است.

جهت اطلاع از شرکت تامین کننده سنگ های کوارتز کابینت به سایت بلوط گروپز مراجعه نمایید.

ثبت شرکتی در کرج به نام پایش
قیمت سئو


www.baloot-groups.ir
سنگ کوارتز کابینت
کورین ال جی
]]>
سایتی با طعم دانلود کتاب با بیش از 1 میلیون کتاب 2017-02-10T14:33:07+01:00 2017-02-10T14:33:07+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/93 سئو من نگاهی بر دانلود کتاب فیدیبوامروز با سایتی در ایران برخورد کردم که توانایی های بالایی در دانلود کتاب های رایگان را داشت.سایت دیجیاتو در مورد این نرم افزار به این صورت نوشته است که :اپلیکیشن موبایل فیدیبو که خوشبختانه هم برای iOS و هم اندروید عرضه شده، کلید شما برای ورود به این کتابخانه مجازی است. در فروشگاه فیدیبو می توانید بیش از 3000 کتاب رایگان و فروشی در زمینه هایی همچون ادبیات، آموزش، اقتصاد، تبلیغات و بازاریابی، دین، روانشناسی، عرفان و هنر و دسته های دیگر بیابید. در ط نگاهی بر دانلود کتاب فیدیبوامروز با سایتی در ایران برخورد کردم که توانایی های بالایی در دانلود کتاب های رایگان را داشت.

دانلود کتاب

سایت دیجیاتو در مورد این نرم افزار به این صورت نوشته است که :

اپلیکیشن موبایل فیدیبو که خوشبختانه هم برای iOS و هم اندروید عرضه شده، کلید شما برای ورود به این کتابخانه مجازی است. در فروشگاه فیدیبو می توانید بیش از 3000 کتاب رایگان و فروشی در زمینه هایی همچون ادبیات، آموزش، اقتصاد، تبلیغات و بازاریابی، دین، روانشناسی، عرفان و هنر و دسته های دیگر بیابید.

در طراحی هر دو نسخه اندروید و iOS فیدیبو، از رنگ های آبی فیروزه ای، مشکی و سفید استفاده شده و به طور کلی رابط کاربری خلوت و منظمی را در آن شاهد هستیم. با این وجود نسخه اندروید از لحاظ سرعت و عملکرد به خوبی نسخه iOS نیست. حرکت در منوها به کندی صورت می گیرد و تقریبا هیچ گونه ظرافتی در به کارگیری فونت ها و آیکن ها در آن مشاهده نمی کنید.

برخی از ویژگی های برنامه

نگاهی به امکانات برنامه فیدیبو ؛

رابط کاربری این برنامه به طور قابل قبولی ساده و قابل فهم طراحی شده که همین می‌تواند به عنوان یکی از بزرگترین ویژگی‌های آن مطرح شود.

از قابلیت‌های مفید این برنامه می‌توان به تقسیم بندی کتاب‌های به: کتاب‌های محبوب، خریداری شده، دریافت شده و همه‌ی کتاب‌ها اشاره کرد.

کتاب‌های محبوب: کتاب‌هایی که قصد دارید در آینده خریداری کنید در این بخش قرار می‌گیرند، تا اگر روزی قصد خرید آن را کردید راحت‌تر به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

خوانده شده: وقتی خواندن یک کتاب را تمام می‌کنید، آن کتاب به لیست "خوانده شده" اضافه می‌شود.

هر صفحه از کتاب‌های فیدیبو با فونت بزرگ و خطوط محدود طراحی شده و هروقت که بخواهید می‌توانید کلمه‌ای را که به دنبال آن هستید در بین صفحات جستجو کنید و حتی صفحات را با سلیقه خود تنظیم کنید؛ فاصله خطوط، اندازه کلمات، رنگ پس‌زمینه و نور صفحه‌ی نمایش چیزهایی هستند که باب میل شما تغییر می‌کنند.

جهت دانلود کتاب به این سایت مراجعه نمایید
]]>
مشاور سئو شرکت انجام پایان نامه آلفا 2017-01-30T07:27:38+01:00 2017-01-30T07:27:38+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/92 سئو من ستر سئو با توجه به مشاوره تخصصی خود به مجموعه ها و برند های مختلف این بار شرکت آلفا را برگزید تا با بهینه سازی این مجموعه در انقلاب تهران این شرکت را برای در دست گرفتن بازار اینترنتی راهنمایی نماید.مشاوره سئو انجام پایان نامه تخصصی در تهرانشرکت آلفا به عنوان مجموعه ای قوی در تهران در خصوص انجام پایان نامه های تخصصی فعالیت مینماید و با داشتن 2000 مترجم در سراسر کشور از این حیث به یکی از قطب های ترجمه و پروپوزال و مقاله ISI تبدیل شده است .مستر سئو با مشاوره بهینه سازی خود به این مجموعه توانست ستر سئو با توجه به مشاوره تخصصی خود به مجموعه ها و برند های مختلف این بار شرکت آلفا را برگزید تا با بهینه سازی این مجموعه در انقلاب تهران این شرکت را برای در دست گرفتن بازار اینترنتی راهنمایی نماید.

مشاور سئو انجام پایان نامه در تهران

مشاوره سئو انجام پایان نامه تخصصی در تهران

شرکت آلفا به عنوان مجموعه ای قوی در تهران در خصوص انجام پایان نامه های تخصصی فعالیت مینماید و با داشتن 2000 مترجم در سراسر کشور از این حیث به یکی از قطب های ترجمه و پروپوزال و مقاله ISI تبدیل شده است .

مستر سئو با مشاوره بهینه سازی خود به این مجموعه توانست راه را برای این مجموعه هموارتر نماید و این شرکت اکنون با توجه به عمل کردن به توصیه های مستر سئو توانسته در کلمات زیادی در موتور جست و جو گر گوگل رتبه برتر را به خود اختصاص دهد . با توجه به هدفی که این مشتری داشت تمایل داشت در کلماتی و رشته هایی همچون برق قدرت و حقوق  و مدیریت بازرگانی و حسابداری در مقطع کارشناسی ارشد رتبه مناسب در صفحه اول گوگل داشته باشد . تیم مستر سئو با دادن مشاوره به این مجموعه توانست کلمه های زیر را برای این تیم بهینه سازی نماید و به صفحه اول گوگل بیاید.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق قدرت
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
انجام پروپوزال تخصصی

از کلمات مد نظر کارفرما بود که تیم سئو مسترز و مشاوره مستر سئو توانست این بیزینس را به مرحله سود رسانی نزدیک نماید.

شما نیز جهت اطلاع از خدمات مشاوره سئو مستر سئو و دیدن نمونه کارهای سئو به سایت رسمی مستر سئو ( سئو مسترز ) مراجعه نمایید.

02634442815   شماره دفتر مرکزی سئو مسترز
]]>
فروش دستگاه جوش پلی اتیلن | قیمت پلی اتیلن 2016-12-21T13:17:41+01:00 2016-12-21T13:17:41+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/91 سئو من شرکت رتن کار را میتوان یکی از شرکت های قوی در عرصه تولید پلی اتیلن و لوله های پلی اتیلن دانست این شرکت که در استان البرز واقع است توانسته پروژه های بزرگ کشوری را با مدت زمان کم فعالیت خود به مرحله اجرا برساند و به یکی از قطب های پلی اتیلن در کشور بدل شده است.قیمت اتصالات پلی اتیلن را از شرکت رتن کار بخواهید.برخی از خدمات رتن کار را میتوان در خدمات زیر نام بردقیمت پلی اتیلنجوشکاری پلی اتیلن فروش دستگاه جوش پلی اتیلنجهت استعلام قیمت خدمات به شرکت رتن کار در سایت rothencar.com مراجعه ن قیمت اتصالات پلی اتیلن را از شرکت رتن کار بخواهید.

جوشکاری پلی اتیلن | جوشکاری لوله های پلی اتیلن
برخی از خدمات رتن کار را میتوان در خدمات زیر نام برد

قیمت پلی اتیلن
جوشکاری پلی اتیلن
فروش دستگاه جوش پلی اتیلن

جهت استعلام قیمت خدمات به شرکت رتن کار در سایت rothencar.com مراجعه نمایید.

]]>
بزرگان سئو در کنار هم 2016-11-03T20:51:34+01:00 2016-11-03T20:51:34+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/90 سئو من امشب شروع خوبی بود برای مسیر سئو در کشور بزرگان سئو کشور برای هدفمندی این علم در ایران تصمیم گیری کردند.#فعالان_سئو #سئو #seo #searchengineoptimization #بهینه_سازی_وب_سایت
بزرگان سئو کشور برای هدفمندی این علم در ایران تصمیم گیری کردند.

#فعالان_سئو #سئو #seo #searchengineoptimization #بهینه_سازی_وب_سایت

بزرگان سئو کشور | مستر سئو
]]>
seo services companies in Russia | cheap seo in Russia 2016-10-07T06:52:34+01:00 2016-10-07T06:52:34+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/89 سئو من Seo services companies in russiaHow much is seo services pricing in Russia with mrseo company?We will hope have a special plan for your business with cheap SEO services in Russia , We know that if you will success in the your business with your site need a business plan for update your site, get back link ( with organic back link or PBN backlink) , get traffic with social media marketing and etc.So we build SEO services plan for your small business and after 3 month yo can saw the changes i Seo services companies in russia

How much is seo services pricing in Russia with mrseo company?

seo services companies in russia

We will hope have a special plan for your business with cheap SEO services in Russia , We know that if you will success in the your business with your site need a business plan for update your site, get back link ( with organic back link or PBN backlink) , get traffic with social media marketing and etc.
So we build SEO services plan for your small business and after 3 month yo can saw the changes in your level of business.

We have three seo services plan in Russia for companies .

The following SEO Plans should be viewed as starting points or “ball park” estimates.
Sometimes you will need something more than one of these packages offers, sometimes you will need less.
Please don’t feel as if you must choose a cookie-cutter solution or that these are your only options. Very few clients fit exactly into one of these.
We will do what is right for you, within a realistic budget.  “To each according to his needs…”

  Seo services price and plan in Russia for small business
 - Build a web site with special CMS with Php Laravel languages
 - Start the business plan for SEO web site in Russia with MBA business Osterwalder
 - Ppc services in Russia
 - Local seo in Russia
 - Google Penalty Issues i n Russia
 -Social media services in Russia
 - Monthly Budget for small business in Russia       810$ -  980 $
 - Monthly Budget for meduim business in Russia 1400& - 4700 $
 - Monthly Budget for large business in Russia More than 5200$&

If you have any question please call with us.

Thnk's

seo services companies in Russia - cheap seo in Russia - seo services companies in Russia
seo services in russia

Local seo services in Russia - seo cheap price in russia

]]>
مشاور سئو ثبت شرکت آراکس در کرج 2016-08-29T06:09:24+01:00 2016-08-29T06:09:24+01:00 tag:http://www.mrseo.ir/post/88 سئو من معمولا هر بیزینسی برای شروع باید آرمان های خودش رو بسنجه و برنامه ریزی برای اتوپیای کاری خودش داشته باشه . این تیم ها میتونن یه زمانی تبدیل بشن به شرکت استارت آپی مثل دیجی کالا و یکی دیگه هم میتونن بشن استارت آپی که هنوز شروع نشده محکوم به شکسته . این خود مدیران هستن که به مسیر بیزینس خودشون سمت و سو میدن .چگونه استارت آپ بزنیم ؟ چگونه وارد استارت آپ شویم ؟ چگونه استارت آپ بسازیم ؟ اینها از سوالاتی است که ممکن است هر استارت آپی در ابتدا برایش پیش بیایید پس ولی نگران نباشید.اینا رو همه رو گ معمولا هر بیزینسی برای شروع باید آرمان های خودش رو بسنجه و برنامه ریزی برای اتوپیای کاری خودش داشته باشه . این تیم ها میتونن یه زمانی تبدیل بشن به شرکت استارت آپی مثل دیجی کالا و یکی دیگه هم میتونن بشن استارت آپی که هنوز شروع نشده محکوم به شکسته . این خود مدیران هستن که به مسیر بیزینس خودشون سمت و سو میدن .

چگونه استارت آپ بزنیم ؟ چگونه وارد استارت آپ شویم ؟ چگونه استارت آپ بسازیم ؟ اینها از سوالاتی است که ممکن است هر استارت آپی در ابتدا برایش پیش بیایید پس ولی نگران نباشید.

استارت آپ کرج | مشاور سئو ثبت شرکت آراکس

اینا رو همه رو گفتم تا به اینجا برسم که فرقی نمیکنه شما در کدوم شهر ایران اقدام به شروع کسب و کار کنین مهم اینه که برنامه ریزی برای برند خودتون داشته باشین.

چگونه استارت آپ خود را در کرج اغاز کنیم ؟

اگه مثلا در شهر کرج هستین و میخواین بیزینس خودتون رو شروع کنید من به عنوان پیشنهاد به شما میگم که این مسیر ها رو طی کنید.

1- اول یک شریک خوب برای خودتون پیدا کنید.
2- برنامه هاتون رو دسته بندی کنید.
3- با یک مشاور بیزینس استارت آپ صحبت کنید ( میتونیم ما باشیم چون بالغ بر 200 پروژه استارت آپ رو به مرحله سود دهی رسوندیم که الان توی کشور موفق هستن )
4- طرح اولیه تون رو بسازین و بدین به دوستانتون و بودجه بندی و زمان بندی پروژه فراموش نشه.
5 - با یک مشاور حقوقی و ثبت برند صحبت کنید.

گزینه 5 خیلی مهم است چون ممکن است نظر این مشاور مسیر شرکت شما رو تغییر بده و کار شما رو رسمی تر کنه . برای شروع هر بیزینسی باید جدی بود و اگر کار رو با تفریح اشتباه بگیرین چیزی به جز شکست به شما تعلق نمیگیره چون اون موقع است که میبینید یک استارت آپ موفق داره به سود دهی و موفقیت میرسه و شما هنوز اندر خم یک کوچه این.

مشاور سئو ثبت شرکت اراکس هم به ما کمک کرد هم به مجموعه آراکس

پس اگر در شهر 72 ملت ایران یعنی کرج هستین من به شما ثبت شرکت در کرج اراکس رو پیشنهاد میدم . اون زمانی که خواستم برند های خودم رو اوکی کنم این مجموعه من رو در این خصوص حیلی راهنمایی کرد و الان که تیم من به 4 شرکت رسیده و یک شرکت مادر محسوب میشه به خاطر مشاوره های این مجموعه هست.

نکته بعدی در مورد این است که بازار های شرکت های رقیب رو بسنجین ما میتونیم به عنوان شروع بیزینس شما راه حل ویژه ای برای شما فراهم کنیم.

استارت هر پروژه ای در ایران در این چند سال اخیر نشون میده که فضاهای مجازی بازار به مراتب پویا تر از بازار سنتی دارن پس با یک بودجه بندی بسیار پایین میتونیم این ضمینه ها رو برای شما فراهم کنیم.

این بستر میتونه شامل مراحل زیر باشه :

1 - طراحی سایت تخصصی برای مجموعه شما
2- فراهم کردن فضا و دامنه برای شما
3- مشاوره رایگان بیزینس پلن شما
4- مشاوره سئو برای موفقیت در این بازار
5- نحوه فعالیت شما در این بازار

اگر شما نیز یک استارت آپ هستید میتونیم شما رو در این خصوص با هزینه ای کم راهنمایی و هدایت کنیم ( ما خدمون هم یک استارت آپ بودیم و درد استارت آپ ها رو درک میکنیم )

منتظرتونم.

حسین طالبی  حقه
مستر سئو ایران

]]>