MR SEO | مستر سئو

مستر سئو | مشاور ، منتقد و مدرس سئو در ایران MR SEO
تماس با ما 02128427437
info@mrseo.ir

Instagram Feed

سایت

خانه  /  نقد و آنالیز مستر سئو   /  ۹ تا از بهترین شرکت های کلید و پریز در ایران

۹ تا از بهترین شرکت های کلید و پریز در ایران

بهترین شرکت های ارا‌ئه کننده کلید و پریز در ایران

معرفی ۹ تا از بهترین شرکت های کلید و پریز در ایران

امروزه زندگی در خانه های لوکس در ایران به صورت یکپارچه باب شده و افراد زیادی هستند که برای راحتی زندگی خودشون از لوازم های مجلل و لوکس استفاده می کنند. خیلی از این موارد در ایران وابسته به محیطی که در آن زندگی می کنند هستنش و در اصل میشه گفت محیط زندگی افراد در لایف استایل های زندگی افراد تاثیر گذار هست. به عنوان مثال سبک زندگی و لایف استایل و وسایل مورد استفاده یک فرد در منطقه ۱ تهران با فرد دیگری در منطقه ای دیگر از تهران کامل متفاوت هست. خیلی از این وسایل روزمره میتونه در مدل سبک زندگی و راحتی لایف استایل های افراد تاثیر گذار باشه . به عنوان مثال استفادهلیست بهترین شرکت های کلید و پریز در ایران از خودرو های لوکس – استفاده از خونه های لوکس – استفاده از سیستم های هوشمند در خانه ولی امروز میخوایم در مورد یک مورد دیگری در این مقاله صحبت کنیم که حتی افراد و شرکت های بزرگ به عنوان سبک زندگی و راحتی در لایف استایل خودشون ازش بهره می برند و اون چیزی نیست جز استفاده از کلید و پریزهای لوکس در ویلا و خانه های مجلل.

 

کلید و پریز در ویکی پدیا

تعریفی از دوشاخه و پریز در ویکی پدیا:

دوشاخه و پریز برق (به فرانسویprise) دستگاه‌هایی هستند که اجازه می‌دهند دستگاه‌هایی که با برق کار می‌کنند به منبع تغذیه جریان متناوب اصلی در یک ساختمان متصل شوند. دوشاخه‌ها و پریزهای برق در نرخ ولتاژ و آمپر، شکل، اندازه و نوع اتصال متفاوت هستند. انواع استفاده‌شده در هر کشور توسط استانداردهای ملی مشخص می‌شوند.[۱]

در ادامه به معرفی بهترین شرکت های کلید و پریز در ایران می پردازیم :

لیست بهترین شرکت های کلید و پریز در ایران

۹- شرکت کلید و پریز ساعی بنیان Remonex

شرکت کلید و پریز ساعی بنیان Remonex

شرکت متخصصان ساعی بنیان به نام تجاری ریمونکس REMONEX از سال ۱۳۹۷ فعالیت تجاری خود را با جمعی از متخصصین – فارغ التحصیلان برتر داشنگاهی کشور آغاز نمود و به عنوان یک مجموعه نوین زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور در حال فعالیت است. از نمونه خدمات و فعالیت های این مجموعه می توان به استفاده از فناوری های سیستم های هوشمند در منازل نام برد که این موارد شامل تهویه مطبوع – کلید و پریز های تک پل – دو پل – سه پل و چهار پل اشاره نمود .

آدرس وب سایت شرکت ریمونکس

آدرس اینستاگرام مجموعه ساعی بنیان

www.remonex.com

 

۸- شرکت کلید و پریز نوین سازان تارا کاوش Nestech

شرکت شماره هشت در سایت مستر سئو شرکت نوین سازان تارا کاوش است ، این شرکت با بهره مندی از تجربه مدیران و دانش فنی آلمانی، اقدام به تولید بهترین کلید و پریز مدرن، لمسی در کشور نموده است که با نام تجاری نستک در بازار ایران، عرضه می شود و دارای استانداردهای لازم در خصوص پروژه‌های هوشمندسازی لوکس می باشد. این شرکت در لیست بهترین شرکت های تولید کننده کلید و پریز قرار دارد و محصولاتی با کیفیت بالا به بازار راهی می کند.

آدرس وب سایت شرکت نوین سازان تارا کاوش Nestech

۷- شرکت هوشمند سازی ساختمان بشکو

به شرکت شماره هفت در سایت مستر سئو میرسیم و این شرکت مجموعه ای نیست به جز شرکت بوژان آشیانه سازان هوشمند با نام تجاری بشکو به تکیه بر دانش و تجربه مدیران و پرسنل خود، به عنوان یک شرکت دانش بنیان، در لیست بهترین شرکت های تولید کننده کلید و پریز و دیگر محصولات مرتبط در ایران و سایت مستر سئو قرار گرفته و توانسته است با بهره مندی از ایده هایی خلاقانه ، طراحی های فوق العاده و نابی را با نام برند خود، به بازار راهی نماید که امروزه می تواند در تولید بهترین کلید و پریز در کشور به کار گرفته شود.

 

آدرس وب سایت شرکت بوژان آشیانه سازان هوشمند بشکو IHS

۶- شرکت هوشمند سازان چیره Chireh

از دیگر شرکت های فعال و دانش بنیان که توانسته است با تلاش های مستمر خود، در صنعت بردهای الکترونیکی ، قدم های موثری برداشته و محصولاتی ممتاز را به بازار راهی نماید، شرکت هوشمند سازان چیره است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده است. این شرکت از جمله مجموعه های کارآفرینی است که به خودکفایی کشور در این حوزه کمک کرده است. و در سایت مستر سئو جزو ۶ برند برتر در حوزه تولید و عرضه انواه کلید و پریز است.

آدرس وب سایت شرکت هوشمند سازان چیره

۵- شرکت آراد الکتریک Arad Electric

درشماره پنج به شرکت آراد الکتریک میرسیم این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید بهترین کلید و پریز در سال ۱۳۸۹ شروع کرد. این محصولات که امروزه از انواع کلید پریز جدید و شیک و خاص و لاکچری در بازار داخلی هستند، با کیفیت بالا و قیمتی رقابتی در مقایسه با دیگر محصولات هم رده خود تولید شده است که می توان آن ها را به عنوان کلید پریز لاکچری و منحصر به فرد به کاربرد. ضمن آنکه موفقیت های کسب شده باعث شده است تا این شرکت در لیست بهترین شرکت های تولید کننده کلید و پریز وب سایت مستر سئو قرار گیرد.

 

اینستاگرام شرکت آراد الکتریک

۴- شرکت کلید و پریز ویرا الکتریک Veera Electric

شماره ۴ در سایت مستر سئو شرکت ویرا الکتریک است و این شرکت از دیگر شرکت های فعال در تولید تجهیزات الکتریکی خاص است که با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته، توانسته است تولید انواع بهترین کلید و پریز را در برنامه خود داشته و به رونق این بخش از صنعت ساختمان، کمک موثری داشته باشد . این شرکت نیز در لیست بهترین شرکت های تولید کننده کلید و پریز در ایران قرار دارد و محصولاتی رقابتی را به بازار داخلی و خارجی عرضه کرده است که به خوبی می توان از انواع کلید پریز جدید و شیک این برند، آن را مشاهده نمود.

 

آدرس وب سایت رسمی شرکت ویرا الکتریک

۳- شرکت ایران الکتریک Iran Electric

از دیگر شرکت های به نام در بخش کلید و پریز به شرکت ایران الکتریک  میرسیم و از دیگر شرکت هایی که توانسته است به دغدغه طراحان ساختمانی و سازندگان ساختمانی کمک شایسته ای نماید، شرکت کلید و پریز ایران الکتریک است که با طراحی زیبای محصولات خود، توانسته است انواع کلید پریز جدید و شیک و خاص را به بازار راهی نماید. این شرکت با بهره مندی از رنگ و طراحی های زیبا، هماهنگی های لازم را با دیگر بخش های ساختمان، از قبیل رنگ دیوارها فراهم می نماید. ضمن آنکه کیفیت بالایی را به عنوان بهترین کلید و پریز در نظرداشته و اکنون در لیست بهترین شرکت های تولید کننده و عرضه کننده کلید و پریز لاکچری و خاص قرار دارد که کلید پریز لاکچری را صادر می نماید.

آدرس وب سایت رسمی شرکت ایران الکتریک

۲- شرکت کلید و پریز صنایع دلند الکتریک Deland

شرکت کلید و پریز صنایع دلند الکتریک Deland

شرکت صنایع دلند الکتریک تولید کننده جزو بهترین کلید و پریز در انواع توکار و روکار در کشور است که با استفاده از طرح ها و مدل های نوین، انواع کلید پریز جدید و شیک و طرح دار را به بازار راهی کرده است. این شرکت با سابقه چهل ساله خود و بهره مندی از پرسنلی متخصص و باتجربه، توانسته است در لیست بهترین شرکت های تولید کننده کلید و پریز قرار گرفته و محصولات خود را با تکیه بر استانداردهای روز جهانی، در سطح بالایی در بازارهای داخلی و بین المللی عرضه داشته است. این شرکت از دید مستر در رده دوم قرار می گیرد و حال در ادامه به معرفی بهترین شرکت عرضه کننده کلید و پریز لاکچری و خاص در کشور میرسیم.

آدرس وب سایت رسمی شرکت دلند الکتریک 

۱- شرکت کلید و پریز زنجیره ابتکارات مانا Zemgroup

بهترین شرکت کلید و پریز زنجیره ابتکارات مانا Zemgroup

 

و اما میرسیم به بهترین شرکت کلید و پریز ایران شرکت زنجیره ابتکارات مانا این شرکت به عنوان یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین شرکت کلید و پریز و لامپ های هالوژن و سیستم های هوشمند در ایران است که افرادی که می خواهند مجموعه ملکی خود را به عنوان یک ملک شاخص در منطقه و شهر تبدیل نمایند می توانند از محصولات با کیفیت بالا و خاص زم استفاده نمایند. این مجموعه محصولات خود را از کشورهای اروپایی از سال ۱۳۹۰ وارد ایران می نماید و توانسته است زینت بخش منازل و شرکت های خاص در ایران باشد.

از جمله محصولات و خدمات زم گروپ می توان به موارد زیر اشاره نمود :

قاب های کلید و پریز لوکس

چراغ های سقفی و لوستری

انواع چراغ دیواری و دیوارکوب

سیستم های هوشمند و صوتی منازل

قاب های هالوژن لوکس و خاص

انواع آباژورهای خاص و لوکس

تجهیزات روشنایی روکار

 

آدرس و پل ارتباطی با زم گروپ :

آدرس وب سایت رسمی زم گروپ

اینستاگرام زم گروپ