خدمات سئو سایت در کرج

من مستر سئو هستم و میخواهم شما را در مسیر بهینه سازی وب سایتتان راهنمایی کنم. خیلی از کسب و کارها برای رساندن وب سایت خودشان به نتایج برتر گوگل دچار ضعف هستند و نمی دانند که از چه مسیری به نتایج برتر برسند. عدم تجربه کافی ، عدم قدرت تحلیل و آنالیز و نداشتن تقویم راه در مسیر بهینه سازی وب سایت آنها را از نتایج برتر گوگل دور می نماید و در عمل برای رسیدن به نتایج برتر گوگل حتی به صورت لوکال و محلی یک رویای دست نیافتنی در مسیر پیش روی آنها نمایان می شود. چاره کار چیست ؟
مسیر راه سئو

مسیر و استراتژی خدمات سئو ما در کرج

تحلیل سایت

قدم نخست در مسیر سئو تحلیل و آنالیز سایت خودتان است

تحلیل رقبا

قدم بعدی این است که بدانید رقبایتان از چه مسیری موفق شده اند

طراحی استراتژی سئو

داده های تحلیلی را جمع آوری می کنیم تا یک مسیر و استراتژی درست طراحی کنیم

اجرا و آنالیز همیشگی

مسیر سئو شما با تیم متخصص بهینه سازی آغاز شده و همیشه آنالیز و تحلیل همراه ماست.

مشاوره و آنالیز سایت شما در کرج

در ابتدا طبق برنامه ریزی سایت شما را از نظر تکنیکی و الگوریتم های سئو بررسی و آنالیز می کنیم و با طرح پرسش در خصوص این که در چه کلید واژه هایی تمایل دارید به صفحه نخست برسید پاسخ های خود را دریافت می کنیم. این مرحله توسط کارشناسان ما صورت می گیرد.
  • تحقیق کلمات کلیدی

  • آنالیز سئو خارجی سایت

  • آنالیز ایرادات فنی سایت

  • آنالیز محتواهای سایت

image
image

تحلیل و آنالیز سایت رقبا در کرج

حتی اگر کسب و کار خود را بخواهید در استان البرز و شهر کرج در گوگل مطرح کنید نیازمند این هستید که رقبای خود را در سئو محلی کرج بهتر بشناسید. هر چقدر بیشتر بدانیم بهتر می توانیم استراتژی سئو برای سایت تدوین کنیم.

تجزیه و تحلیل ترافیک و کلمات رقبا

رقبا در چه کلماتی بالا هستند ، چه میزان ترافیک دارند ، از کجا بک لینک و ترافیک دریافت می کنند همه این موارد در تحلیل رقبا مشخص می شود.

تجزیه و تحلیل فناوری وب سایت رقبا

وب سایت رقبا چه امکاناتی دارد ، وب سایت از چه پلتفرمی استفاده می کند ، ایرادات فنی و قدرت برندینگ رقبا در چیست ؟

تدوین استراتژی سئو در کرج

با توجه به تحلیل و آنالیز انجام شده بر روی سایت شما و سایت رقبا اقدام به طراحی استراتژی سئو برای شما می نماییم تا بهترین بازخورد را از وب سایت خود چه در قالب جذب ترافیک ارگانیک و چه در قالب فروش اینترنتی فراهم نماییم.
  • استراتژی ساختاری وب سایت

  • استراتژی آف پیج سایت

  • استراتژی تولید محتوا

  • استراتژی لینک سازی داخلی

image
image

انجام خدمات سئو در کرج

مرحله اجرا خدمات بهینه سازی وب سایت بخشی همیشگی است و تمامی ندارد. در این مرحله تیم متخصص سئو و یا شرکت سئو در کرج اقدام به انجام برنامه خود طبق استراتژی می نماید و در این مسیر از رصد وب سایت مشتری و رقبا طبق ابزارهای سئو غافل نمی شود.

انجام خدمات سئو مطابق با الگوریتم ها

هر لحظه الگوریتم های موتورهای جست و جو گر در حال آپدیت هست و کارشناس سئو خبره می بایست به این الگوریتم ها و رفتار آنها آگاه باشد.

آنالیز با ابزارهای سئو اختصاصی و حرفه ای

با توجه به نیاز پروژه می بایست کارشناسان سئو از ابزارهای های تحلیل استفاده کنند. MOZ – AHREFS – SEMRUSH – FROG – GTMETRIX – SEARCH CONSOLE و دیگر ابزارها مسیر تحلیل را برای کارشناس سهل تر می نماید.

مستر سئو کیست ؟
لیست قیمت سئو
نگران هزینه نباشید ، هزینه ها اقساطی است