MR SEO | مستر سئو

مستر سئو | مشاور ، منتقد و مدرس سئو در ایران MR SEO
تماس با ما 02128427437
info@mrseo.ir

Instagram Feed

سایت

خانه  /  نقد و آنالیز مستر سئو   /  معرفی ۹ تا از بهترین نرم افزار های CRM ایران

معرفی ۹ تا از بهترین نرم افزار های CRM ایران

معرفی چند تا از بهترین نرم افزار های CRM ایران

در مقاله امروز در به بررسی شرکت های معرفی کننده نرم افزار crm که به صورت فارسی در ایران بومی سازی شده اند خواهیم پرداخت و با توجه به نتایج گوکل به معرفی شرکت هایی که در این خصوص موفق بوده اند خواهیم پرداخت.

معرفی بهترین شرکت های نرم افزار CRM در ایران

یک از نرم افزارهای کاربردی که در هر سازمان و شرکتی مورد نیاز است نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان است . این نرم افزار که به فارسی شده عبارت Customer Relationship Management است در دنیا بسیار پر طرفدار بوده و شرکت های بسیاری در دنیا به ارائه این نرم افزار می پردازند تا با مدیریت بخش های پشتیبانی ، فروش و بازاریابی های درون و برون سازمانی به رشد هر چه بهتر فروش سازمان یا شرکت و یا حفظ نگهداری مشتریان بپردازند.

در ادامه به معرفی برخی از لینک های مفید در خصوص مدیریت ارتباط با مشتری خواهیم پرداخت :

مدیریت ارتباط با مشتری ویکی پدیا

Customer relationship management Wikipedia

zoho crm

CRM Software Salesforce

Microsoft Dynamics 365 CRM

Vtiger CRM

موارد و مراجع بالا را میتوان به عنوان شاهراه های اصلی این نرم افزار ها در دنیا معرفی کرد و با مطالعه هر کدام از این نرم افزار ها می توان به قابلیت هایی که هر کدام دارند و می توانند نیاز های مشتریان را برطرف نمایند اشاره نمود.

و اما معرفی بهترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM یا بهترین شرکت هایی که در امر رتبه گیری سایت خود موفق بوده اند و توانسته اند خود را به صفحه نخست گوگل برسانند.

این لیست توسط ادمین های سایت مستر سئو نوشته شده است و اگر اسامی شرکت و مجموعه شما در لیست موجود نبود می توانید با مراجعه به صفحه تعرفه های مستر سئو نقد وب سایت خودتان را به این لیست اضافه نمایید.

 ۹ – نرم افزار سی آر ام همکاران سیستم Sarveno

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری همکاران سیستم sarveno

شرکت همکاران سیستم در بخش تولید نرم افزار های سازمانی و اتوماسیون های اداری در ایران شناخته شده است و این مجموعه در با نام مجموعه sarveno در اسفند ماه سال ۱۳۹۱ شروع به فعالیت کرده اند. شرکت سرو نو به عنوان شرکتی که یک دهه تجریه در این حوزه دارد توانسته است با طراحی و پیاده سازی نرم افزار خود در بخش های مختلف بازاریابی و فروش و پشتیبانی کاربران و مشتریان بخش اعظمی از مشتریان را در ایران تحت پوشش خود قرار دهد.

برخی از ویژگی های نرم افزار سرو نو ( سپیدار ) همکاران سیستم

پورتال مشتریان

خدمات پس از فروش و پشتیبانی

یکپارچگی با سیستم های مالی همکاران سیستم

مدیریت فروش جاری

نمودارهای کاربردی در کارتابل کاربران

فراموش نکردن پیگیری ها در نرم افزار

نظارت و مدیریت فرآیند فروش

اطلاع رساتی اتوماتیک به مشتریان

آدرس وب سایت نرم افزار CRM همکاران سیستم

 

۸ – نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری الماس Almascrm

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری الماس Almascrm

یکی دیگر از شرکت هایی که در نتایج برتر صفحه اول گوگل وجود دارد شرکت ارائه کننده نرم افزار سی آر ام الماس است. شرکت نرم افزار CRM الماس از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را شروع نموده است و نرم افزار های آنها دارای قابلیت مدیریت سفارشات ، محصولات و خدمات می باشد این مجموعه از سال ۱۳۹۲ تمرکز خود را بر روی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان الماس گذاشته است و در نمایشگاه چاپ و تبلیغات همان سال به رونمایی از نرم افزار سی آر ام فارسی خود پرداخته است.

برخی از ویژگی های نرم افزار سی آر ام الماس:

از ویژگی های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان الماس می توان به بخش حسابداری ، مدیریت وظایف ، سامانه خرید و فروش هوشمند ، نرم افزار CRM تحت اندروید و گوشی های هوشمند ، سطوح دسترسی نامحدود و گزارش گیری کامل و پیشرفته اشاره نمود.

آدرس وب سایت نرم افزار سی آر ام الماس

 

۷ – نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دیدار Didar

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دیدار Didar

در این مرحله به معرفی شرکت نرم افزاری دیدار سی آر ام می پردازیم این شرکت در سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد و در همان سال ها شروع به تولید نرم افزار بومی CRM به زبان فارسی نمود. بعد از سفارش سازی و تولید نرم افزار بومی اقدام به معرفی آن به چندین شرکت در حوزه نیاز های مدیریت ارتباط با مشتری نمودند که به نقل از خود وب سایت در این بخش موفق بوده اند و در نتایج گوگل نیز می توان این شرکت را در این رتبه ای که در سایت مستر سئو مشاهده می کنیم ملاحظه و پیدا نمود.

برخی از ویژگی های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دیدار

صدور فاکتور و پیش فاکتور

کالر آیدی تحت وب

داشبورد فروش ، پشتیبانی و بازاریابی

ارسال اطلاعات به صورت نوتیفیکیشن

نمایش لیست خرید های مشتریان

امتیاز بندی کاربران و …

آدرس وب سایت نرم افزار سی آر ام دیدار

 

۶ – نرم افزار CRM پارس ویتایگر Parsvt

نرم افزار CRM پارس ویتایگر Parsvt

در جایگاه بعدی در نتایج گوگل به وب سایتی میرسیم که حال و هوای اصفهانی در آن دیده میشود شرکت نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر که در ابتدای این مقاله در خصوص نرم افزار های مطرح دنیا نام برده شد و محصول این شرکت نیز از همین سبک و سیاق است. این مجموعه در کنار دیگر مجموعه های در بخش ویتایگر در ایران به بومی سازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان پرداخته است و اقدام به تولید نرم افزار سی آر ام فارسی کرده است. در این وب سایت سال تاسیسی در خصوص فعالیت ان ها ثبت نشده است ولی بخش های جذابی را از نظر UI / UX میتوان در سایت پارس ویتایگر اصفهان یافت.

برخی از ویژگی های نرم افزار پارس ویتایگر

بروزرسانی خودکار نرم افزار

عدم محدودیت کاربران در نرم افزار CRM

قابلیت سفارش سازی نرم افزار

قابلیت اتصال به دیگر نرم افزار های API پذیر

امنیت بالای اطلاعات

قابلیت نصب بر روی سیستم عامل ها

قابلیت استفاده بر روی شبکه و یا تحت وب

آدرس شرکت CRM پارس ویتایگر

 

۵- نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر Payamgostar

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر Payamgostar

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر Payamgostar

در جایگاه بعدی در نتایج برتر گوگل میتوان به سایت و شرکتی رسید که در ایران حرفی برای گفتن دارد شرکت پیام گستر که تولید کننده نرم افزار های مدریت ارتباط با مشتریان CRM است. این شرکت از سال ۱۳۸۹ به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه تجارت الکترونیک اول آغاز به کار نمود. اولین محصول شرکت نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان پیام گستر با شعار فناوری در مدار مشتری ایران شناخته شد. این شرکت دانش بنیان نیز همانند دیگر مجموعه ها به بومی سازی نرم افزار CRM در ایران پرداخته است و همانند برخی از شرکت های فوق به مدت چند روز نرم افزار CRM رایگان به مشتریان خود عرضه می دارد.

برخی از ویژگی های نرم افزار CRM پیام گستر

مدیریت خرید و فروش

مدیریت تبلیغات

خدمات پس از فروش

مزکز تماس یا VOIP

فرم ساز و BPMS

تحلیل داده و هوش تجاری

اتوماسیون اداری و …

آدرس وب سایت شرکت نرم افزار CRM پیام گستر

 

۴ – نرم افزار سی آر ام سرو

نرم افزار سی آر ام سرو

نرم افزار سی آر ام سرو

در ادامه به سایتی میرسیم که برای بار دوم در نتایج برتر گوگل ظاهر شده است و این سایت این شرکت از سایت قبلی آن قوی تر عمل کرده است و شرکت سرو همکاران سیستم همانند سایت شرکت سرو نو دارای رتبه مناسبی در نتایج برتر گوگل است. این شرکت همانطور که در رتبه های پایین تر گفته شده است در سال ۱۳۹۱ تاسیس شده است شعار این مجموعه در این سایت این است که مجموعه ها تنها با خرید نرم افزار CRM نمی توانند مشکلات خود را بر طرف نمایند و نگهداری و پشتیبانی از این نرم افزار نیز یکی از معضلاتی است که شرکت های مختلف با آن دست و پنجه نرم می نمایند.

این شرکت بنا به نقل و قولی که در سایت سرو سی ار ام همکاران سیستم است همکاری هایی با شرکت SAP – ACCENTURE و SALESFORCE داشته است و از دانش این شرکت ها در نسخه های بومی خود در ایران بهره برده است.

برخی از ویژگی های سی آر ام سرو

مدیریت بازاریابی

مدیریت فروش

مدریت سرنخ ها

مدیریت فاکتور ها

خدمات پس از فروش

کارتابل کاربران

API پذیری نرم افزار

مدیریت شیت افراد و …

آدرس وب سایت سرو سی آر ام همکاران سیستم

 

۳ – نرم افزار CRM شرکت CRMVtiger

نرم افزار سی آر ام ویتایگر CRM Vtiger

نرم افزار سی آر ام ویتایگر CRM Vtiger

یکی از شرکت های معتبر و برتر در بخش نرم افزار های ویتایگر مبتنی بر شرکت Vtiger شرکت سی آر ام ویتایگر است که به عنوان نمایندگی این شرکت در ایران شناخته می شود و توانسته است در این سری کلمات کلیدی نیز جزو شرکت های معتبر و برتر نرم افزار CRM در ایران باشد. این شرکت با وجود تازه تاسیس بودن تواسنته است مشتریان خوبی را در رزومه خود داشته باشد و در کلمات مناسبی نیز در نتایج برتر گوگل باشد. شعار CRM VTIGER را می توان پیشتاز در عرصه سی آر ام ایران نام برد که به نقل در سایت اشاره شده است.

ویزگی های نرم افزار CRM شرکت CRMVtiger

ارائه نرم افزار CRM Vtiger به صورت کلود و ابری

ارائه نرم افزار CRM به صورت ماهانه و نسخه یک باره

فروش و انبارداری در ویتایگر

پرتال مشتریان در ویتایگر

مشاوره حضوری و سازمانی

نخستین ارائه کننده CRM ویتایگر متن باز در ایران

ویژگی ها فراتر از رقبا در بخش ویتایگر

آدرس وب سایت نرم افزار CRM Vtiger

 

۲ – شرکت نرم افزار CRM دمو سی آر ام بهین تک

 

نرم افزار crm دمو سی آر ام

با توجه به پارامتر های بررسی سئو می توان شرکت بهین تک را در رتبه مناسب دید . این شرکت از سال ۱۳۸۷ فعالیت تجاری خود را در عرصه ارائه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM به زبان فارسی و بومی سازی این نرم افزار در ایران آغاز نمود. این شرکت علاوه بر جایگاهی که میتوان در سایت مستر سئو به آن داد توانسته است مشتریان متعددی را نیز با خدمات خود به مرحله رشد و بالندگی برساند که در سایت این مجموعه نیز اسامی شرکت های متوسط رو به بالا به خوبی دیده می شود.

ویژگی های نرم افزار CRM دمو سی آر ام بهین تک

بازاریابی و فروش

خدمات پس از فروش

انبارداری

اتوماسیون اداری و مدیریت تیکتینگ داخلی

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت کاربران و پرسنل

ابزارهای ارتباطی و رسانه ای

امنیت بالا

توسعه و سفارشی سازی سرنخ و led

مدیریت فرآیندهای سازمانی

گزارش ساز

 

۱ – بهترین شرکت نرم افزار CRM بهین تک گستر

بهترین شرکت نرم افزار CRM بهین تک گستر

بهترین شرکت نرم افزار CRM بهین تک گستر

و حال میرسیم به معرفی بهترین شرکت ارائه کننده نرم افزار CRM در ایران جایگاهی که باید به شرکت بهین تک گستر داد. این شرکت از سال ۱۳۸۷ آغاز به کار کرده است و توانسته است مشتریان بسیاری را چه در ایران و چه در کشورهای آسیایی و اروپایی تحت پوشش خود قرار دهد . این مجموعه به عنوان تنها مجموعه دارای اعتبار رسمی و نمایندگی ویتایگر – یتی فورس شناخته می شود و تنها مجموعه ای در ایران است که نرم افزار را به صورت کاملا حرفه ای برای شرکت های کوچک و بزرگ در قالب CRM و BPMS شخصی سازی می نماید. جهت خرید نرم افزار CRM به سایت بهین تک گستر مراجعه نمایید.

ویژگی های نرم افزار CRM بهین تک گستر

نظارت بر فرآیند های فروش

فراموش نشدن پیگیری ها

اطلاع رسانی خودکار به مشتریان

ایجاد بانک اطلاعاتی

شخصی سازی و سفارشی سازی CRM

پشتیبانی یکپارچه مشتریان BPMS

بالای ۲۰۰ مدل گزارش گیری داخلی

نظارت بر فعالیت سازمانی بازاریابی

مدیریت با موبایل و تبلیت

یادآوری فعالیت روزانه

مدیریت چرخه کاری

مدیریت ایمیل و تیکت سازمانی

ارائه REST API

امکان گزارش گیری MS POWER BI

اتصال به سیستم های API پذیر

آدرس وب سایت شرکت نرم افزار CRM بهین تک گستر